Letné eventy 2019.

Prihlásiť sa môžete na našej stránke. Ak by ste mali záujem vedieť vekové hranice prihlásených účastníkov, kontaktujte nás.

Vaše osobné údaje spracujeme iba na účel speed-datingu. Ak máte záujem o odber noviniek prihláste sa na hlavnej stránke. Tu sa možete informovať, ako spracúvame vaše osobné údaje.

Termín: 28.5.2019 
Veková kategória: 27-35 rokov 
Čas: 18:30
Miesto konania: Monsters cafe 
Cena: 25 eur
Pre pánov obsadené, možete sa prihlásiť na waiting list.
Termín: 29.5.2019 
Veková kategória: 40-52 rokov 
Čas: 18:30
Miesto konania: Bean Spot
Cena: 25 eur
Letné varenie v Chefparade
Termín: 17.6.2019 - pondelok
Veková kategória: 30 - 40 rokov 
Čas: 17:30
Miesto konania: priestory Chef Parade na Kosickej
Varíme: pikantnú uhorkovú polievku s krevetami
zelené curry s tofu
a kokosovú panacottu:)
Cena: 59 eur

Registrujte sa prosím, čo najskôr, aby sme event mohli usporiadať v čo najpríjemnejších podmienkach. (odporúčame 14 dní vopred). Často však máme voľné miesta aj pár dní pred eventom, tak nás neváhajte kontaktovať na info@speed-dating.sk. Vekové kategorie su orientačné a radi Vám poskytneme informácie o veku učastníkov.

 Registrujte sa tu

 

 

 


Informácie

Možno sa pýtate, prečo sa zoznámiť práve touto cestou...

Pretože, My máme pre vás jeden rokmi osvedčený, zábavný a príjemný spôsob ako sa zoznámiť.

Čo zažijete na speed-datingu?

Za približne dve hodinky vám ponúkame možnosť zoznámiť sa s 7 až 15 novými účastníkmi speed-datingu opačného pohlavia, v príjemnej nami rezervovanej reštaurácii. Nachystáme pre vás menovky a Dating karty, do ktorých si budete vypĺňať iba vy, či máte záujem sa ešte stretnúť s oprotisediacim, alebo už nie. Na konci osem minútového rozhovoru, zazvoní zvonček a páni sa presunú. Dating karty nám na konci odovzdáte a v prípade, že sympatie budú obojstranné, obratom vám do 24 hodín pošleme email s kontaktom na osobu/y, pri ktorej boli vzájomné sympatie.

A ostatné je už na vás :)

Chystáte sa prísť s kamarátom/kou? V tom prípade nám zašlite po vašej registrácii, dodatočný email s ich menami, vekom a kontaktným emailom. Máme pre vás aj zaujímavú zľavu!

Informujte sa!

Aktuálne ponuky a dátumy eventov
Meno
Email

Aktuálne Udalosti

Vaše odkazy a dojmy